Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Serwinka - znachorka z Tarła spod Lublina

Utworzony przez ~olka~, 6 maja 2010 r. o 15:01
Ja nie byłam u niej, ale dużo dobrego słyszałam, moj brat był i wiele osób z rodziny. Na szczęście mamy nie daleko. Kolejki są jednak duże. salt.aero
Ostatnio edytowany 19 września 2012 r. o 16:40
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja mam inne zdanie niekoniecznie pozytywne. wg mnie to naciągaczka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, ja po wizycie u tych kobiet mam negatywne wrażenia, uważam ze to był mój największy błąd ze uwierzyliśmy w te pozytywne opinie. wg mnie to naciągaczki i brudasy , a to co przeżyliśmy przez tę kobiety to był koszmar, ludzie chociaż niewieście tam malutkich dzieci. Ponadto jak ktoś tam był to wie jaki tam syf ( brud, smród) panuje, nie wiem może to ma być element marketingu. Starsza pani może nie da rady zadbać wkoło siebie, ale jej córce to sie dziwie ze do tego dopuściła, przecież to nie jest stara kobieta, zeby tak pieniądze jej przyćmiły zdrowy rozsądek? nic dziwnego ze ją z pracy wyrzucili....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Everyone talk is Huan, a luxurious carriage from the East Gate at coming toward here, puma faas , stopped the car, Puma Ferrari Big White Orange , Han Lingyu the maidservants Korea Qingqing Chanfu a carriage. Yang Yu Lei suddenly shines saw her a Susu white, a bright slippery silk black hair quietly attached to Xiangjian face like a pink mouth smiling fingers as if Chunsun, Puma 10th Anniversary Metal Racing White Black Red , action graceful embodies, eyes seems Feelings! Yang Yu Lei smiled at her and while Han Lingyu walked in front of Yang Yu Lei, puma ducati , a slight chuckle "road to trouble Yang Gongzai." Yang Yu Lei also his trademark smile and said: "Miss Han do not hesitate duty incumbent upon us!" They are in the mercenary trade unions know each other's name, of course, no one cares about the real names or
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzia napisał:
witam, czy P. Serwinka pomaga również w przypadku problemów z zajściem w ciążę? czy ktoś coś wie? dziękuję za odpowiedź
nie wiem czy ona ale na pewno pomaga inny magik z Siedlec: Vita-medica na ul Sokołowskiej. Znawca kosmicznej medycyny z Rosji - polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, mam złamaną piszczel, nie operowali mnie i zostawili w gipsie. mija 2 tygodnie, kości nie sa idealnie ustawione i noga ma być krótsza 1cm-1.5cm. Pytanie czy ona nastawi tak noge by nie była krótsza i kości były ustawione lepiej? Komuś z was nastawiała złamaną noge? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłam dwa tygodnie temu, moja sprawa wg lekarzy nadawała się tylko do operacji a i nie dawali mi większych szans, że będzie wszystko ok, po prostu nic o tym nei wiedzieli, bylam u pięciu,w tym u krolowej usg na cała Polskę, wyszukiwałam sobie naprawdę najlepszych, masę kasy wydalam więc jestem dwa tygodnie po i rzecz jest w znacznie lepszym stanie, idzie ku dobremu - jestem dobrej myśli ona ma wielką wiedzę, doświadczenie i chyba niewiarygodną intuicję, chociaz samo badanie bylo dla mnie nieprzyjemne i bolesne, nie żaułuję, polecam, wyszlam nie tylko z nożnego problemu ale i deprecha mi minęła dzięki temu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klara napisał:
witam, ja po wizycie u tych kobiet mam negatywne wrażenia, uważam ze to był mój największy błąd ze uwierzyliśmy w te pozytywne opinie. wg mnie to naciągaczki i brudasy , a to co przeżyliśmy przez tę kobiety to był koszmar, ludzie chociaż niewieście tam malutkich dzieci. Ponadto jak ktoś tam był to wie jaki tam syf ( brud, smród) panuje, nie wiem może to ma być element marketingu. Starsza pani może nie da rady zadbać wkoło siebie, ale jej córce to sie dziwie ze do tego dopuściła, przecież to nie jest stara kobieta, zeby tak pieniądze jej przyćmiły zdrowy rozsądek? nic dziwnego ze ją z pracy wyrzucili....
hej, to prosta kobieta, to wieś, nie ocenia się cczyjejś wiedzy na podstawie powierzchownych wrażen, mnie pomogla i to w beznajdziejnej sytuacji, a że to zwykła izdebka, i masa ludzi tam się przewija... syf jest i spoko... jak jest naprawdę rozpaczliwa sytuacja, to czystość wnętrza nie jest pierwszoplanowa, byłam w wyjątkowo czyściutkich i tam mnie tylko wyłuskali z kasy, niedouki.. zresztą musu nei ma, jak się boicie to łaski nikomu nikt nie robi )) ona i tak się opedzic nie może, ludzi ejakby mogli, to by 24 godzin na dobę jej głowe zawracali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adres Tarło nr domu47.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Witam, mam złamaną piszczel, nie operowali mnie i zostawili w gipsie. mija 2 tygodnie, kości nie sa idealnie ustawione i noga ma być krótsza 1cm-1.5cm. Pytanie czy ona nastawi tak noge by nie była krótsza i kości były ustawione lepiej? Komuś z was nastawiała złamaną noge? Pozdrawiam
czesc, jestem w podobnej sytuacji. moja znajoma miała nie złożona rękę w gipsię po złamaniu i po 5 tygodniach do niech poszła i nastawila i ma dziś prostą rękę. z nogą pewnie też pomoże, jak dobrze pójdzie to jutro będę u niej. będzie hardcore czuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiek napisał:
Miałem problemy z kręgosłupem tj wypadnięty dysk tak że nie mogłem chodzić utykałem, skróciło mi nogę byłem u p. Gąski po JEGO masażu wstałem ze stołu tak jak nigdy by mnie nie bolał kręgosłup. Lekarz powiedział że nie wierzy w moje gadanie tylko pomogły tabletki p.bólowe. Wiele lat temu u p. Serwinki była moja mama z ostrogami na piętach. Jej porada pomagła /proste leczenie/ i ma spokój.
U p.Gaski byles?? A gdzie to? A czy w serwince tez mi by pomogla ? Bo mam wysuniety dysk i ten sam problem. Krotsza noga,krzywy tulow... prosze o porade
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddmm6 napisał:
czesc, jestem w podobnej sytuacji. moja znajoma miała nie złożona rękę w gipsię po złamaniu i po 5 tygodniach do niech poszła i nastawila i ma dziś prostą rękę. z nogą pewnie też pomoże, jak dobrze pójdzie to jutro będę u niej. będzie hardcore czuje
Napisz czy byłeś u Serwinki, jak było. Ja jadę jutro po południu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klara napisał:
witam, ja po wizycie u tych kobiet mam negatywne wrażenia, uważam ze to był mój największy błąd ze uwierzyliśmy w te pozytywne opinie. wg mnie to naciągaczki i brudasy , a to co przeżyliśmy przez tę kobiety to był koszmar, ludzie chociaż niewieście tam malutkich dzieci. Ponadto jak ktoś tam był to wie jaki tam syf ( brud, smród) panuje, nie wiem może to ma być element marketingu. Starsza pani może nie da rady zadbać wkoło siebie, ale jej córce to sie dziwie ze do tego dopuściła, przecież to nie jest stara kobieta, zeby tak pieniądze jej przyćmiły zdrowy rozsądek? nic dziwnego ze ją z pracy wyrzucili....
Koleżanko, ta starsza Pani, przyjmuje prawie od godziny 7rano, do późnych godzin nocnych. A jej córka jej pomaga cały czas. Nie wiem, jak Ty, ale ja byłem u niej 11 razy, ze złamaniami, skręceniami i wybiciami.. Zawsze mi pomogła. Nawet za pierwszym razem, gdy miałem, złamaną rękę w wieku 7lat w szpitalu wsadzili mi w gips. I gdyby nie Ona to zostałbym skaleczony do końca życia. Ponieważ, dopiero Ona mi powtórnie nastawiła rękę, i do dziś jest sprawna! Mieszkam, od Tarła 400km, i z każdym złamaniem, byłem u niej. Za każdym razem pomogła, a moja mama płaciła symboliczne 50zł. (więcej nie chciała brać). To naprawdę świetna kobieta! Bardzo polecam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Orientujecie się czy ona pomoże na obrzęk limfatyczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ff napisał:
Orientujecie się czy ona pomoże na obrzęk limfatyczny?
tak, prawdopodobnie zastosuje jakiś masaż, trochę maści, okładów, leków. Warto spróbować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o której trzeba być u Serwinki zeby spokojnie sie dostać i jaki jest dojazd z Lublina jesli ktos sie orietuje prosze o odp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłem u niej ok miesiąc temu, byłem pod domem przed 5 rano to byłem chyba 6 na liście. Od lublina jadąc, dajesz na Lubartów, w Lubartowie na Parczew i za jakies 5-7 km będziesz miał drogę w prawo na Ostrów Lubelski, skrecasz i za jakies 2km masz Tarło i to jest 3 dom za krzyżówką. Zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam zapalenie nerwu kulszowego w biodrze. Od 2 miesięcy strasznie cierpię, ból jest nie do zniesienia. Wzięłam już ok 30 zastrzyków, w tym nawet sterydy. Nic nie pomaga. Neurolog straszy mnie , że to już może tak pozostać. Napiszcie mi czy ta Pani leczy takie dolegliwości?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM!!! MAM SZEŚCIO TYGODNIOWĄ CÓRECZKĘ.LEKARZ ORTOPEDA STWIERDZIŁ U NIEJ SKRZYWIENIE LEWEGO BIODERKA,PRZYPISAŁ JEJ PIELUCHĘ FREJKĘ.SLYSZAŁAM ŻE W NIEJ JEST MALUSZKOWI NIEWYGODNIE...NAPISZCIE MI PROSZĘ,CZY SERWINKA NIE POMOGŁABY MOJEJ CORECZCE I NIE NASTAWIŁA BY JEJ BIODERKA??? POZDRAWIAM JOANNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM!!! MAM SZEŚCIO TYGODNIOWĄ CÓRECZKĘ.LEKARZ ORTOPEDA STWIERDZIŁ U NIEJ SKRZYWIENIE LEWEGO BIODERKA,PRZYPISAŁ JEJ PIELUCHĘ FREJKĘ.SLYSZAŁAM ŻE W NIEJ JEST MALUSZKOWI NIEWYGODNIE...NAPISZCIE MI PROSZĘ,CZY SERWINKA NIE POMOGŁABY MOJEJ CORECZCE I NIE NASTAWIŁA BY JEJ BIODERKA??? POZDRAWIAM JOANNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...